Dla Firm


FAQ – Sprzedaż hurtowa.
      Dla wszystkich zainteresowanych zakupami hurtowymi przygotowaliśmy specjalne zestawienie, w którym wyjaśniamy istotne biznesowo kwestie. Gdyby nie znaleźli Państwo poszukiwanych informacji zapraszamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy.1. Jaką formę prawną ma Firma Helios?

Helios jest firmą prywatną.2. Czy Firma ma ograniczenia w doborze firm z którymi chce współpracować?

Nie mamy żadnych ograniczeń. Najbardziej zależy nam jednak na Partnerach, którzy chcą nawiązać obopólnie korzystną i długoterminową współpracę.3. Czy Firma udziela kredytu kupieckiego?

Tak. Po realizacji kilku dostaw na przedpłatę (na podstawie Faktury Pro Forma), Firma Helios udziela kredytu kupieckiego. W każdym przypadku zarówno jego wysokość jak i termin płatności są ustalane indywidualnie.4. Czy Firma uczestniczy w działaniach promocyjnych wspólnie ze swoimi Partnerami?

Tak. Współfinansujemy różne formy wspierania sprzedaży takie jak: Katalogi Świąteczne, budżety marketingowe, nowe formy powiązań typu Mixer.
Jesteśmy otwarci na wszystkie nowoczesne formy działań pro – sprzedażowych.5. W jakiej formie należy składać zamówienia?

Zamówienia prosimy składać poprzez wysłanie do nas wiadomości e-mail na adres: helios.2@tlen.pl6. W jaki sposób Firma dostarcza zamówiony towar?

Korzystamy z usług kurierskich- czas dostawy to 2-3 dni robocze od złożenia zamówienia. Towar dostarczamy również własnym środkiem transportu w zależności od potrzeb.7. Czy Firma bierze na siebie odpowiedzialność za uszkodzony lub przeterminowany towar?

Tak. Helios akceptuje uzasadnione i prawidłowo udokumentowane zwroty z tytułu przeterminowania towaru lub jego uszkodzeń na półkach sklepowych.