POZNAJ NASZE PRODUKTY:


1. NATURALNE NIERAFINOWANE CUKRY TRZCINOWE

Wyjątkowy smak i zapach to nie jedyne zalety cukru trzcinowego. Dzięki zawartości naturalnych melas zachwyca on również swoim ciepłym, brązowym kolorem. Cukier ten jest nierafinowany, co oznacza, że zawiera znacznie więcej substancji mineralnych niż tradycyjny rafinowany cukier biały. Nasze cukry produkowane są na Madagaskarze, wyspie Reunion oraz w Brazylii. Importujemy je z Anglii bezpośrednio od znanego i cenionego producenta, brytyjskiej firmy Billington’s.

CUKRY TRZCINOWE
SYROPY KLONOWE
POZOSTAŁE

Cukier trzcinowy demerara paluszki
DEMERARA PALUSZKI 3g

Nierafinowany cukier trzcinowy Demerara pakowany w jednorazowe saszetki. Małe higieniczne opakowanie sprawia, że produkt ten idealnie sprawdza się we wszystkich kawiarniach oraz restauracjach.

Cukier trzcinowy Demerara good food
DEMERARA GLOBAL FOODS 500g

Naturalny nierafinowany cukier trzcinowy. Cechuje go najniższa cena przy zachowaniu odpowiedniej jakości. Idealny na co dzień jako zamiennik cukru białego.

Cukier demerara oryginalna billingtons
DEMERARA BILLINGTON’S 500g

Najwyższa jakość od firmy Billington’s. Jeden z najlepszych nierafinowanych cukrów trzcinowych typu Demerara dostępnych w Polsce.

Cukier trzcinowy Muscovado Jasny 500g
MUSCOVADO JASNY 500g

Cukier ten jest polecany szczególnie do wypieków cist i ciasteczek. Wiele osób jest pozytywnie zaskoczonych efektem wypieków z użyciem cukru trzcinowego.

Cukier Trzinowy Muscovado Ciemny 500g
MUSCOVADO CIEMNY 500g

Ciemny kolor oraz kleistość zawdzięcza dużej zawartości naturalnej melasy. Nadaje wypiekom szczególnego charakteru. Polecany zwłaszcza do ciast czekoladowych oraz toffi.

Cukier Trzinowy z Melasami 500g
CUKIER Z MELASAMI 500g

Cukier ten zawiera niespotykaną ilość naturalnej melasy, która nadaje mu bardzo ciemny kolor. To dzięki niej cukier charakteryzuje się bogactwem smaku oraz minerałów. Wyjątkowy cukier na wyjątkowe okazje.

Cukier trzcinowy Drobnoziarnisty Organiczny 500g
ORGANICZNY DROBNOZIARNISTY 500g

Organiczny nierafinowany drobnoziarnisty cukier trzcinowy. Pochodzi z upraw ekologicznych przyjaznych środowisku dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych metod. W smaku podobny do zwykłego cukru.

Cukier trzcinowy zlocisty cukier puder 500g
ZŁOCISTY CUKIER PUDER 500g

Trzcinowa nierafinowana alternatywa dla zwykłego cukru pudru. Zachowuje neutralny smak potraw, a przy tym zawiera więcej minerałów.

Cukier Trzcinowy Demerara Oryginalna 1kg
DEMERARA ORYGINALNA 1kg

Najwyższa jakość od firmy Billington’s. Jeden z najlepszych nierafinowanych cukrów trzcinowych typu Demerara dostępnych w Polsce. Opakowanie 1 kg.

Cukier Trzcinowy demerara oryginalna fair trade 1kg
DEMERARA ORYGINALNA FAIR TRADE 1kg

Wybierając produkty z logo Fairtrade masz pewność, że powstały one z poszanowaniem ludzkiej godności. Dzięki temu robotnicy z biednych krajów mają zapewnione dobre warunki pracy oraz uczciwe wynagrodzenie.

cukier trzcinowy złocisty drobnoziarnisty 1kg
ZŁOCISTY DROBNOZIARNISTY 1kg

Zachowuje neutralny smak potraw i napojów. Dobry jako nierafinowany zamiennik cukru białego. Charakteryzuje się małymi kryształami.

cukier trzcinowy złocisty granulowany 1kg
ZŁOCISTY GRANULOWANY 1kg

Cukier polecany przez markę Billington’s jako najlepszy zamiennik cukry białego. Jest on nierafinowany dzięki czemu zawiera dużo minerałów, a przy tym zachowuje neutralny smak potraw i napojów.

DEMERARA 3kg

Najwyższa jakość od firmy Billington’s. Jeden z najlepszych nierafinowanych cukrów trzcinowych typu Demerara dostępnych w Polsce.

Cukier Trzcinowy Demerara organiczna 3kg
DEMERARA ORGANICZNA 3kg

Organiczny nierafinowany cukier trzcinowy demerara marki Billington’s. Pochodzi z upraw ekologicznych przyjaznych środowisku dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych metod.

Cukier Trzinowy Muscovado jasny 3kg
MUSCOVADO JASNY 3kg

Cukier ten jest polecany prez markę Billington’s szczególnie do wypieków cist i ciasteczek. Wiele osób jest pozytywnie zaskoczonych efektem wypieków z użyciem cukru trzcinowego.

Cukier Trzinowy Muscovado ciemny 3kg
MUSCOVADO CIEMNY 3kg

Ciemny kolor oraz kleistość zawdzięcza dużej zawartości naturalnej melasy. Nadaje wypiekom szczególnego charakteru. Polecany zwłaszcza do ciast czekoladowych oraz toffi.

Trzcinowy Cukier z melasami 3kg
CUKIER Z MELASAMI 3kg

Cukier ten zawiera niespotykaną ilość naturalnej melasy, która nadaje mu bardzo ciemny kolor. To dzięki niej cukier charakteryzuje się bogactwem smaku oraz minerałów. Wyjątkowy cukier na wyjątkowe okazje.

Cukier Trzcinowy Demerara worek 25kg
DEMERARA WOREK 25kg

Najkorzystniejsza cena za naturalny nierafinowany cukier trzcinowy demerara w naszej ofercie. Idealny na co dzień jako zamiennik cukru białego.

Cukier Trzcinowy Demerara oryginalna worek 25kg
DEMERARA ORYGINALNA WOREK 25kg

Najwyższa jakość od firmy Billington’s. Jeden z najlepszych nierafinowanych cukrów trzcinowych typu Demerara dostępnych w Polsce.

Cukier Trzcinowy Demerara organiczna 25kg
DEMERARA ORGANICZNA WOREK 25kg

Organiczny nierafinowany cukier trzcinowy demerara marki Billington’s. Pochodzi z upraw ekologicznych przyjaznych środowisku dzięki stosowaniu wyłącznie naturalnych metod.


2. NATURALNE KANADYJSKIE SYROPY KLONOWE

Bursztynowa barwa oraz charakterystyczny słodki smak syropu klonowego to codzienność w kuchni amerykańskiej. Ten wyjątkowy, całkowicie naturalny produkt może zagościć również na Twoim stole. Dzięki swojej słodkości porównywany jest czasem do miodu, choć ma dużo lżejszą konsystencję. Spróbuj Płynnego Złota z Kanady, a już nigdy nie zapomnisz tego smaku.Oryginalny Kanadyjski Syrop Klonowy 187ml
SYROP KLONOWY 187ml

Naturalny syrop klonowy. Idealny do naleśników, lodów, a także wielu dań pochodzenia amerykańskiego. Butelka 187 ml (250 gram).

Oryginalny Kanadyjski Syrop klonowy vertmont 250ml
SYROP KLONOWY 250ml

Naturalny syrop klonowy. Idealny do naleśników, lodów, a także wielu dań pochodzenia amerykańskiego. Butelka 250 ml (330 gram).

Oryginalny kanadyjski ekologiczny syrop klonowy vertmont 187ml
SYROP KLONOWY EKOLOGICZNY 187ml

Naturalny syrop klonowy. Drzewa, z których uzyskano syrop pochodzą z certyfikowanych kanadyjskich upraw ekologicznych. Butelka 187 ml (250 gram).

Oryginalny Kanadyjski Syrop Klonowy Butelka Rumowa 250ml
SYROP KLONOWY RUMÓWKA 250ml

Syrop klonowy w historycznej butelce. Przypomina ona oryginalne butelki po rumie, w których to pierwsi osadnicy przechowywali swój syrop klonowy. Butelka 250ml (330 gram).

Oryginalny Kanadyjski Syrop Klonowy Mic Mac 187ml
SYROP KLONOWY MIC MAC 187ml

Całkowicie naturalny, kanadyjski produkt. Wytwarzany tradycyjnymi metodami dzięki czemu nie zawiera żadnych barwników, polepszaczy czy konserwantów.

Oryginalny Kanadyjski Syrop klonowy 1 litr
SYROP KLONOWY 1 LITR

Naturalny syrop klonowy. Idealny do naleśników, lodów, a także wielu dań pochodzenia amerykańskiego. Duża ekonomiczna butelka o pojemności 1 litra.


3. POZOSTAŁE SŁODKOŚCI

Chcąc wyjść na przeciw oczekiwaniom wymagającego konsumenta, stale wprowadzamy do naszej oferty nowe produkty. Obecnie w tej kategorii proponujemy produkty angielskiej marki Silver Spoon oraz kanadyjskiej marki Vertmont. Mamy pewność, że są one najlepszej jakości, ponieważ sami wcześniej je testujemy.


Inwertowany Cukier do kawy Duże kryształy 500g
CUKIER DO KAWY 500g

Duże kryształy rozpuszczają się powoli stopniowo uwalniając swoją słodkość. Możesz nim również udekorować wypieki. Jest to jedyny cukier buraczany w naszej ofercie, który dzięki specjalnemu zabiegowi ma lekko karmelowy smak.

cukier klonowy granulowany 150g
CUKIER KLONOWY GRANULOWANY

Unikalny smak i aromat kanadyjskiego syropu klonowego teraz dostępny w postaci granulowanego cukru.
Z pewnością zaskoczysz nim swoich gości. Opakowanie 150g

Ekologiczny Syrop z agawy 235ml
SYROP Z AGAWY 235ml

Naturalny i ekologiczny 100 % sok z agawy. Roślina ta jest podobna z wyglądu do aloesu. Jej sok jest słodszy niż cukier ale ma niższy indeks glikemiczny. Jest to korzystniejsze dla zdrowia. Oryginalny Meksykański produkt.

Oryginalny brytyjski syrop złocisty 680g
SYROP ZŁOCISTY 680g

Oryginalny składnik dań kuchni Brytyjskiej i Amerykańskiej. Jego złocisty kolor, gęstość, a także smak i aromat upodabniają go do miodu. Niezastąpiony dodatek do deserów.

MELASA Z TRZCINY CUKROWEJ 680g

Jest to ciemny, gęsty i słodki syrop. Bogaty w składniki mineralne, witaminy i aminokwasy. Jego pozytywny wpływ na zdrowie potwierdzają liczne badania. Na tle konkurencji wyróżnia się wyjątkowo zrównoważonym smakiem.

Czysta Płynna glukoza silverspoon 140g
PŁYNNA GLUKOZA 140g

Glukoza z swojej najlepiej przyswajalnej formie. Czysta glukoza bardzo szybko się wchłania, dzięki czemu dostarcza natychmiastowo energii. Świetna np. do wypieków domowych batonów energetycznych. Opakowanie 140g

laski wanilii 2 szt fiolka Silverspoon
LASKI WANILII 2 SZT.

Naturalna wanilia w laskach. Posiada bardzo intensywny, słodki aromat. Desery i ciasta przygotowane na bazie naturalnej wanilii są bez porównania smaczniejsze i głębsze w smaku.

Naturalny Ekstrakt z wanilii Silverspoon
EKSTRAKT Z WANILII

Ekstrakt z naturalnej wanilii. Można go dodawać do wszelkiego rodzaju ciast, mas, kremów, lodów i innych potraw, którym chcemy nadać naturalny aromat i smak wanilii.

Gotowy zrolowany marcepan 400g SiverSpoon
GOTOWY ZROLOWANY MARCEPAN 400g

Marcepan ten polecamy do dekoracji ciast, tortów, pierniczków oraz innych wypieków. Dzięki niemu bez trudu wykonamy przepiękne śnieżno-białe ciasto, tak jak na tym instruktażowym filmie.

Łezki czekoladowe białe SilverSpoon
ŁEZKI CZEKOLADOWE BIAŁE

Łezki czekoladowe to świetny dodatek do Twoich ciasteczek, babeczek czy muffinek. Dodane do ciasta rozpuszczają się w piekarniku tworząc czekoladowe obszary.

Łezki czekoladowe ciemne SilverSpoon
ŁEZKI CZEKOLADOWE CIEMNE

Łezki czekoladowe to świetny dodatek do Twoich ciasteczek, babeczek czy muffinek. Dodane do ciasta rozpuszczają się w piekarniku tworząc czekoladowe obszary.

Melasa z trzciny cukrowej opakowanie 7,26kg
MALASA Z TRZCINY CUKROWEJ 7,26kg

Jest to ciemny, gęsty i słodki syrop. Bogaty w składniki mineralne, witaminy i aminokwasy. Jego pozytywny wpływ na zdrowie potwierdzają liczne badania. Na tle konkurencji wyróżnia się wyjątkowo zrównoważonym smakiem. Waga 7,26kg

Melasa z trzciny cukrowej opakowanie 7,26kg
MELASA Z TRZCINY CUKROWEJ 7,26kg

Jest to ciemny, gęsty i słodki syrop. Bogaty w składniki mineralne, witaminy i aminokwasy. Jego pozytywny wpływ na zdrowie potwierdzają liczne badania. Na tle konkurencji wyróżnia się wyjątkowo zrównoważonym smakiem. Waga 7,26kg