POZNAJ 5 POWODÓW DLA KTÓRYCH WARTO NA NAS POSTAWIĆ:


Poznaj 5 powodów dla których warto na nas postawić

1. DOŚWIADCZENIE

HELIOS to ponad dwie dekady doświadczenia w imporcie i dystrybucji. Nasza rodzinna firma od samego początku cały czas się rozwija, z czego jesteśmy niezwykle dumni. Możemy pochwalić się współpracą z ponad 60 podmiotami gospodarczymi. Wśród nich są zarówno niewielkie piekarnie, kawiarnie, a także duże sieci sprzedażowe czy zakłady produkcyjne. Jesteśmy znani i doceniani za budowanie trwałych relacji biznesowych, dlatego większość firm współpracuje z nami przez długie lata. Spróbuj, a przekonasz się, że współpraca z nami to sama przyjemność.


2. JAKOŚĆ

Sami korzystamy z oferowanych przez nas produktów i zawsze przed ich wprowadzeniem na rynek Polski starannie je testujemy. Chcemy mieć pewność, że dostarczamy najlepsze towary, dlatego najczęściej wybieramy uznane światowe marki. Jeżeli chodzi o najwyższą jakość, to uważamy, że w kuchni nie zawsze jest miejsce na kompromis. Wychodząc z tego założenia naszym celem jest proponowanie produktów o doskonałej relacji jakości do ceny.


3. RZETELNOŚĆ

Jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma prowadzonym pod patronatem Krajowego Rejestru Długów SA jednego z najbardziej rozpoznawalnych biur informacji gospodarczej w Polsce. Od tamtej pory nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma, co świadczy o naszej odpowiedzialności oraz dobrym zarządzaniu. Stawiamy sobie wysoko poprzeczkę i tego samego oczekujemy od współpracujących z nami firm.4. GWARANCJA

Jeżeli martwisz się co zrobisz z uszkodzonymi produktami
to mamy dla Ciebie dobrą wiadomość. Już nie musisz! W naszej firmie przyjęliśmy zasadę 100% satysfakcji, co oznacza, że przyjmujemy wszystkie zwroty. Nie ważne czy usterka powstała podczas transportu czy to klient zniszczył opakowanie. Rozumiemy, że takie rzeczy się zdarzają i bierzemy je na siebie. Lubimy pracować z zadowolonymi ludźmi, dlatego dużą wagę przykładamy do pozytywnych relacji biznesowych. Podobno jesteśmy z tego znani :)


5. OFERTA

Jako jedyni w Polsce oferujemy produkty Billington’s. Jesteśmy dumni, że możemy być oficjalnym przedstawicielem tej znakomitej angielskiej marki, której tradycje sięgają aż roku 1858.

Obecnie jesteśmy liderem importu do Polski syropów klonowych marek takich jak Vertmont czy Mic Mac, a w naszej ofercie mamy prawdopodobnie najszerszą gamę nierafinowanych cukrów trzcinowych. Sprowadzamy również wiele produktów znanej angielskiej marki Silverspoon. Nasze słodkości przebywają długą drogę aby trafić do Polski. Kraje, w których powstają to m.in. Kanada, Brazylia, Meksyk, Mauritius, Anglia czy Wyspa Reunion.

Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem naszej oferty tak by sprostać zmieniającym się gustom polskich klientów.